Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávy výboru

 

Valná hromada 
bor TJ Sokol tuchoměřice rozhodnul, že valná hromada pro rok 2011 se bude konat v sobotu 26.2.2011 od 15:00 v kulturním domě.

Valná hromada 
V sobotu 6.3.2010 proběhla valná hromada TJ Sokol Tuchoměřice. Tato valná hromada schválila zprávu o činnosti, zprávu o hospodaření a výsledek hospodaření s tím, že revizní komise tento výsledek schválila. Dále zvolila starostu Petra Hejru a nový výbor ve složení Jan Kaščák, Miroslav Rolc, Aleš Brix, Vladimír Dubák, Iveta Ernestová, Ivan Valeš, Pavel Autrata a Pavel Kovář. Vedle volby nového výboru zvolila novou revizní komisi ve složení Oldřich Boula, Václav Jareš a Karel Novák. 
POPoděkování sponzorům a pomocníkům Dětského dne


Výbor TJ Sokol Tuchoměřice děkuje všem sponzorům a pomocníkům Dětského dne 2009
Sponzoři Dětského dne: 
Sokol Tuchoměřice
Obec Tuchoměřice
Miloslav Šimáček
Miroslav Novák
Ivan Valeš
Antonín Vrbický
Petr Zoulek
Děkujeme dále i pomocníkům z dalších organizací, maminkám, tatínkům a mládeži.  

 
Sbírka na dětské hřiště

V rámci dětského dne pořádaného 30.5.2009 probíhala i sbírka na vybudování nového dětského hřiště. Výbor TJ Sokol Tuchoměřice v neděli 31.5. otevřel "pokladnu" a spočítal obdržené peníze. Vybraná částka je rovných 15 000,- Kč a spolu s částkou 10 000,- Kč, kterou věnoval na hřiště Miloslav Šimáček, činí zatím stav sbírky 25 000,- Kč. Výbor TJ Sokol tímto děkuje všem, kdo do sbírky přispěli a zároveň děkuje také i těm, kteří sponzorovali dětský den a pomohli s jeho organizací. Ke dni 21.6.2009 činí částka vybraná na dětské hřiště 26 300,- Kč. Výbor TJ Sokol Tuchoměřice děkuje všem, kdo do sbírky na dětské hřiště přispěli. Do sbírky je možné přispět i nadále a pokud se tak rozhodnete, obraťte se na výbor TJ Sokol Tuchoměřice.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář